DiyetHemen
Giriş Yap

Yemek yiyerek zayiflama

E**** E**** 2023-08-21 02:54:00

Merhaba 28 yasinda evliyim pcosluyum kilom 63.50 boyum 153 normal yemek yiyorum kilomu aylardır koruyorum aslında çok hareket yapıyorum yemeklerden bir saat sonra mutlaka hareket ederim yaktığıma emin oluyorum fakat kilomda bir inme olmuyor ben diyet yapamam çünkü buna imkanım elvermiyor ve yemek saatlerimiz belirsiz eşim ile tek yaşıyorum bana normal beslenme ile yapabileceğim pratiklerden söz edebilirmisiniz çünkü diyet yapamam onu belirtmek istedim

Derya Acar Diyetisyen

Merhaba ben Diyetisyen Derya Acar. Polikistik Over Sendromu kronik hastalıkların (diyabet, kalp rahatsızlıkları, hipertansiyon vb) gelişimiyle bağlantılı olduğundan beslenme içeriğiniz oldukça önemlidir. Öncellikle düşük doymuş yağlı besinlerden yüksek lifli besin alımına kadar dikkat edilmelidir. Burada en önemlisi ise ara öğün yapıyor olmanız bu sayede kan şekerinizi dengede tutmayı amaçlayarak ani yeme ataklarının da önüne geçmiş oluyoruz. Bu beslenmeye diyet olarak yaklaşmamalı sağlıklı beslenmek, dengeli beslenmek olarak bakılarak vücudu kıtlık bilincine sokmamalıyız. Fiziksel aktivitenizi arttırmalı , kendinizi aç bırakmamaya özen göstererek sağlıklı ara öğünler yapmalısınız. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Derya Acar Diyetisyen

Merhaba ben Diyetisyen Derya Acar. Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Besle Devamını Oku

Uzmanın Profilini İnceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

Diyethemen üzerinde seans hizmetleri listelenen her Diyetisyenin sertifika ve diploma bilgileri, Diyethemen tarafından kontrol edildikten sonra aktifleştirilmektedir. Diyethemen ekibi, alanında uzman Diyetisyenler tarafından oluşmaktadır. Diyetisyenlerimizle ilgili daha fazla bilgiyi profillerinde bulabilirsiniz.

Diyetisyeninizle iletişime geçtikten sonra tarafınıza sizi, hedeflerinizi ve mevcut durumunuzu daha iyi anlamak için bir form gönderecek, son 3 veya 6 ay içerisinde yaptırdığınız kan tahlillerinizi isteyecektir.  Gerekli kontrollerden sonra diyet programınız diyetisyeniniz tarafından, diyetisyeninizin profilinde belirtilen “ilk diyet yazma saati” dahilinde oluşturulacak ve sizinle paylaşılacaktır.

Diyetisyeninizi seçtikten sonra randevu almak istediğiniz seans bilgilerinizi seçip, ardından ödemenizi Iyzico altyapısı ile Kredi/Banka Kartınızla güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Diyetisyeniniz ile gerçekleştireceğiniz seanslar tamamen size özeldir. Sesli veya görüntülü görüşmeleriniz DiyetHemen tarafından kayıt altına alınmaz ve üçüncü şahıslar tarafından erişilemez.

Sadece dört adımda size uygun diyetisyeni seçerek online diyet sürecinizi başlatabilirsiniz. Seans aldıktan sonra diyetisyeniniz sizinle whatsapp aracılığıyla iletişime geçecek ve online diyet süreciniz başlayacak.

Soru Sor platformumuzu kullanarak, seçtiğiniz uzmanlık dahilindeki diyetisyenlere sorunuzu sorabilir, dilerseniz direkt olarak seçeceğiniz diyetisyenin profili içerisinden “Ücretsiz Soru Sor” butonuna tıklayabilirsiniz. Diyetisyenimiz sorunuzu yanıtladığında bir SMS alacaksınız.

Yapay zeka desteğiyle sizlerden aldığımız yanıtları arka planda işleyerek, size ortalama olarak en doğru sonucu vermeye çalışıyoruz. Ücretsiz Vücut Analizi aracımız ile günlük su ihtiyacı, günlük protein ihtiyacı, vücut kitle indeksi ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

Diyethemen
İyzico Logo

© 2023-2024 Diyethemen.com Tüm hakları saklıdır.

Marka Hakları: ICON CLINIC SAĞLIK VE TURİZM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ