DiyetHemen
Giriş Yap

Şekeri nasıl birakabilirim?

Y**** K**** 2023-08-24 17:53:48

Çok tatlı şeyler istiyor canım, şekeri nasıl bırakabilirim?

Şule GÖDEK Diyetisyen

Merhabalar. öncelikle bunun bir çok sebebi olabilir önce bunu tespit edip ona göre bir çözüm uygulanması gerekir. kan şekerinizde ani oynamalar oluyor olabilir ya da çinko, mg, krom değerleriniz düşük olabilir bu yüzden bir kan tahlillerinize baktırmanızı öneririm. genel olarak ise evde kolay ulaşılabilir yerlerde tatlı şeyler bulundurmamaya çalısın. yemek istediğinizde dikkatinizi dağıtacak şeyler bulabilirsiniz ya da dişlerinizi fırçalamak tat duyunuzu değiştirip bir çözüm olabilir. ama öncellikle kesinlikle bu durumun neyden kaynaklandıgı tespit edilmedilmelidir

Şule GÖDEK Diyetisyen

Merhaba ben fonksiyonel Tıp Diyetisyeni Şule GÖDEK. Gümüşhane üniversitesi Beslenme ve Devamını Oku

Uzmanın Profilini İnceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

Diyethemen üzerinde seans hizmetleri listelenen her Diyetisyenin sertifika ve diploma bilgileri, Diyethemen tarafından kontrol edildikten sonra aktifleştirilmektedir. Diyethemen ekibi, alanında uzman Diyetisyenler tarafından oluşmaktadır. Diyetisyenlerimizle ilgili daha fazla bilgiyi profillerinde bulabilirsiniz.

Diyetisyeninizle iletişime geçtikten sonra tarafınıza sizi, hedeflerinizi ve mevcut durumunuzu daha iyi anlamak için bir form gönderecek, son 3 veya 6 ay içerisinde yaptırdığınız kan tahlillerinizi isteyecektir.  Gerekli kontrollerden sonra diyet programınız diyetisyeniniz tarafından, diyetisyeninizin profilinde belirtilen “ilk diyet yazma saati” dahilinde oluşturulacak ve sizinle paylaşılacaktır.

Diyetisyeninizi seçtikten sonra randevu almak istediğiniz seans bilgilerinizi seçip, ardından ödemenizi Iyzico altyapısı ile Kredi/Banka Kartınızla güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Diyetisyeniniz ile gerçekleştireceğiniz seanslar tamamen size özeldir. Sesli veya görüntülü görüşmeleriniz DiyetHemen tarafından kayıt altına alınmaz ve üçüncü şahıslar tarafından erişilemez.

Sadece dört adımda size uygun diyetisyeni seçerek online diyet sürecinizi başlatabilirsiniz. Seans aldıktan sonra diyetisyeniniz sizinle whatsapp aracılığıyla iletişime geçecek ve online diyet süreciniz başlayacak.

Soru Sor platformumuzu kullanarak, seçtiğiniz uzmanlık dahilindeki diyetisyenlere sorunuzu sorabilir, dilerseniz direkt olarak seçeceğiniz diyetisyenin profili içerisinden “Ücretsiz Soru Sor” butonuna tıklayabilirsiniz. Diyetisyenimiz sorunuzu yanıtladığında bir SMS alacaksınız.

Yapay zeka desteğiyle sizlerden aldığımız yanıtları arka planda işleyerek, size ortalama olarak en doğru sonucu vermeye çalışıyoruz. Ücretsiz Vücut Analizi aracımız ile günlük su ihtiyacı, günlük protein ihtiyacı, vücut kitle indeksi ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

Diyethemen
İyzico Logo

© 2023-2024 Diyethemen.com Tüm hakları saklıdır.

Marka Hakları: ICON CLINIC SAĞLIK VE TURİZM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ