DiyetHemen
Giriş Yap

Aralıklı oruçta süreklilik nasıl olmalı?

Y**** K**** 2023-08-16 21:28:39

Ben böyle beslenmeyi daha seviyorum ve bu sistemle güzel kilo verdim süreklilik istiyorum

Derya Acar Diyetisyen

Merhaba ben Diyetisyen Derya Acar. Kısa vadeli programlarla kilo kaybı , düşük kan basıncı, gelişmiş kan şekeri kontrolü, oksidatif stres belirteçlerinde olumlu geri dönüşleri danışanlarımızda gözlemliyoruz. Fakat aralıklı oruçun uzun vadede oluşabilecek olumsuz yan etkilerinden dolayı uzun vadede önermiyorum. Bunlar açlık ve istek arasındaki ilişkiyi olumsuz etkilerken beraberinde sindirim sorunları, gün içinde yapılan aktitiveye bağlı olarak baş ağrısı ve baş dönmesi , sinirlilik, yorgun ve düşük enerji, uyku bozuklukları yaratabilir. Daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dilerim.

Derya Acar Diyetisyen

Merhaba ben Diyetisyen Derya Acar. Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Besle Devamını Oku

Uzmanın Profilini İnceleyin

Sıkça Sorulan Sorular

Diyethemen üzerinde seans hizmetleri listelenen her Diyetisyenin sertifika ve diploma bilgileri, Diyethemen tarafından kontrol edildikten sonra aktifleştirilmektedir. Diyethemen ekibi, alanında uzman Diyetisyenler tarafından oluşmaktadır. Diyetisyenlerimizle ilgili daha fazla bilgiyi profillerinde bulabilirsiniz.

Diyetisyeninizle iletişime geçtikten sonra tarafınıza sizi, hedeflerinizi ve mevcut durumunuzu daha iyi anlamak için bir form gönderecek, son 3 veya 6 ay içerisinde yaptırdığınız kan tahlillerinizi isteyecektir.  Gerekli kontrollerden sonra diyet programınız diyetisyeniniz tarafından, diyetisyeninizin profilinde belirtilen “ilk diyet yazma saati” dahilinde oluşturulacak ve sizinle paylaşılacaktır.

Diyetisyeninizi seçtikten sonra randevu almak istediğiniz seans bilgilerinizi seçip, ardından ödemenizi Iyzico altyapısı ile Kredi/Banka Kartınızla güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Diyetisyeniniz ile gerçekleştireceğiniz seanslar tamamen size özeldir. Sesli veya görüntülü görüşmeleriniz DiyetHemen tarafından kayıt altına alınmaz ve üçüncü şahıslar tarafından erişilemez.

Sadece dört adımda size uygun diyetisyeni seçerek online diyet sürecinizi başlatabilirsiniz. Seans aldıktan sonra diyetisyeniniz sizinle whatsapp aracılığıyla iletişime geçecek ve online diyet süreciniz başlayacak.

Soru Sor platformumuzu kullanarak, seçtiğiniz uzmanlık dahilindeki diyetisyenlere sorunuzu sorabilir, dilerseniz direkt olarak seçeceğiniz diyetisyenin profili içerisinden “Ücretsiz Soru Sor” butonuna tıklayabilirsiniz. Diyetisyenimiz sorunuzu yanıtladığında bir SMS alacaksınız.

Yapay zeka desteğiyle sizlerden aldığımız yanıtları arka planda işleyerek, size ortalama olarak en doğru sonucu vermeye çalışıyoruz. Ücretsiz Vücut Analizi aracımız ile günlük su ihtiyacı, günlük protein ihtiyacı, vücut kitle indeksi ve daha fazlasına erişebilirsiniz.

Diyethemen
İyzico Logo

© 2023-2024 Diyethemen.com Tüm hakları saklıdır.

Marka Hakları: ICON CLINIC SAĞLIK VE TURİZM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ